Коробка Олег Миколайович

Лікар Ортопед-Травматолог

Про Нас

Ортопедичний салон знаходиться у місті Тернополі. Лікування проводиться на території дорослої поліклініки,тестування дітей для виявлення патології опорно-рухового апарату та підбору корегуючих ортопедичних виробів у дитячій поліклініці.

Робота салону забезпечується лікарем травматологом-ортопедом,дитячим ортопедом Коробка Олегом Миколайовичем,який народився 19.05.1964 р.  у Старому Корці  Ровенської області (Рівенської). Після закінчення 8-ми класів Корецької СШ №1, у 1979 році почав навчання медицини в Ровенському медичному училищі та згодом в Тернопільському медичному інституті. З 1992 року працював лікарем хірургом, травматологом у міській лікарні м.Радужний Тюменської області, поліклініці лікарні швидкої допомоги м.Тернопіль, відділенні кістково-гнійної хірургії та кістково-суглобового туберкульозу Тернопільської обласної протитублікарні, Тернопільській дитячій поліклініці. За цей період пройшов спеціалізацію по рефлоксотерапії, навчання по мануальній терапії, гуаша,фізіотерапії у Мачерет Є.Л., Козявкіна В.І., Кан Кай, Самосюка І. З.

У 2005 році отримав ліцензію МОЗ України на приватну медичну діяльність по ортопедії-травматології і рефлексотерапії, з продовженням у 2010 році. Велика вдячність вчителям,викладачам та колективам, де мав честь вчитись та працювати. Особлива подяка колективу лікарні м.Радужний ХМАО, де пройшов становлення як лікар, та спеціалісту з Китая Кан Кай, у якого освоїв основи Східної Медицини.

Сертифікати на Нагороди

Партнери

Написати лікарю