Питання що часто задають

Яка різниця між індивідуальною та звичайною ортопедичною устілкою?

Індивідуальна устілка – це устілка індивідуального виробництва. Така устілка виготовляється з врахуванням скарг конкретного пацієнта, будови його ступні. Якщо проводити аналогію з ліками, то індивідуальні це ліки в якому кожного інградієнта додається стільки, скільки потрібно конкретній людині.

«Готові устілки» – виготовлені заздалегідь, вони мають конструктивні елементи середньо-статистичного пацієнта, які неможливі  під окрему ступню.

Яка дія мануальної терапії при лікуванні дитячого сколіозу?

Маніпуляції мануальної терапії при сколіозі спочатку розслабляють мязи спини,а згодом спеціальними прийомами направляють міжхребцеві суглоби в правильне положення,що приводить до ліквідації викривлення хребців відносно один другого.

Що дає акупресура(рефлексотерапія) при лікуванні плоскостопості?

Акупресура або точковий масаж, при плоскостопості  дуже ефективні у дітей,так як дитячий опорно-руховий апарат  більше гнучкий та еластичний ніж у дорослих. Підвищення мязево-звязкового тонусу нижніх кінцівок та стоп  після масажу, дуже сприяє формуванню фізіологічного положення ступневого склепіння.

Яка лікувальна дія масажу гуаша при остеохондрозі?

При остеохондрозі знімає запалення мягких тканин в зоні хребта,що приводить до зникнення набряку та звільнення від защемлення нервових корінців,що веде до ліквідації болю,розслаблення мязів та відновлення рухомості суглобів.

Що таке компютерна плантографія?

Це отримання відбитку ступні у вигляді знімку, для виявлення у пацієнта плоскостопості, виду та ступеню даної патології. Дані зберігаються в памяті компютера, що дозволяє відстежувати динаміку змін в процесі лікування та виготовляти індивідуальні ортопедичні устілки по даному відбитку.

Чи може остеохондроз викликати відчуття болю в області серця та затрудненого дихання.

При остеохондрозі проходить зменшення проміжку між хребцями. В результаті збільшується тиск на спинний мозок та нервові корінці. Якщо цей процес виникає в ділянці грудей та шиї, то  підвищується вірогідність порушень роботи органів грудної клітки,а саме серця та легень.

Турбує періодичне підвищення артеріального тиску та головокружіння. Можливо це викликає шийний остеохондроз?

При остеохондрозі завжди проходить зміщення хребців, міжхребцевих дисків. Навіть не дуже значне зміщення, стає причиною стиснення судин, нервів, результатом чого є підвищення артеріального тиску, головокружіння.

Вночі терпнуть пальці, вдень болять руки, яка причина?

Шийний остеохондроз являється однією з головних причин нічного затерпання пальців, болю рук. Причиною цього є  компресія нервових корінців і судин розміщених по боках від хребта. Особливо сприяє цьому неправильне положення голови під час сну,та відсутність рухів головою. Вдень відбувається *просідання*хребців внаслідок тривалого вісьового навантаження, збільшення компресії, що приводить до болю.

Біль в попереку з розповсюдженням на ноги,важко нахилятись. Як лікуватись?

При таких проявах поперекового остеохондрозу, необхідне комплексне лікування, а саме:
-мануальна терапія, яка дозволяє надати правильне положення хребцям
-масаж гуаша,який знімає набряк,запалення мягких тканин біля хребта, усуває біль
-лазеротерапія, має відновну дію