Приклад успішного лікування артриту колінного суглобу.

 фото 1.фото 2

За допомогою звернулась хвора 45 років зі скаргами на різкий біль в коліні,припухлість суглобу,неможливість ходіння із-за болю(фото 1).Після проведених лікувальних процедур біль пройшов,відновилась опора на ногу,набряк відсутній(фото 2).

Ефективне лікування обмежень рухів в плечі.

фото 1.

Хвора віком 54 роки звернулась зі скаргами на біль в лівому плечовому суглобі,неможливість рухів із-за посилення болю(фото 1.).

фото 2.

Проведено 3 сеанси лікувальних процедур:масаж гуаша,рефлексотерапія.Після проведеного лікування рухи відновились,біль пройшов.(фото 2.)

 

Проводимо підбір літнього дитячого ортопедичного взуття.

З настанням весняно-літньої пори року,у батьків дітей з порушеною поставою стоп,виникає потреба у якісному сезонному ортопедичному взутті.В салоні “Ортопед” є можливість пройти огляд дитини,придбати ортопедичні кросівки,капці та босоніжки(антивальгусні,антиварусні та профілактичні)..

Ми у Харкові.

У лютому-березні 2018р. Тернопільські ортопеди Коробка О.М. та Бабаян Р.А. пройшли удосконалення у відомому за межами України Інституті патології хребта та суглобів  дітей та дорослих міста Харків.В клініці дитячої патології(Хмизов С.О.Мезенцев А.О.Корольков О.І.)освоїли сучасні методи оперативного лікування деформацій у дітей.В медичному центрі “Ортоспайн”(Чекрижев Д.О),ознайомились з новими технологіями неоперативного лікування плоскостопості та сколіозу,виготовлення коректорів постави,корсетів Шено та ортопедичних устілок.У відділенні нейрохірургії ХОКЛ(Бабалян Ю.О.),вивчили сучасні підходи до оперативного та неоперативного лікування захворювань хребта у дорослих.При відділенні патології суглобів у дорослих(Філіпенко В.А.Арутюнян З.)визначились з межею консервативного лікування та настанням показів до заміни суглобів.Під керівництвом професора Попсуйшапка О.К.

12