плантограф

Для чого потрібно купувати ортопедичні устілки для дітей?

Всі люди ясно розуміють, що турбота про своє здоров’я повинна стояти на першому місці. Немає нічого дорожче і важливіше, ніж здоров’я, а тим більше самопочуття ваших дітей. Уже на першому році їхнього життя особливо гостро постає питання про профілактику плоскостопості та розвантаженні хребта. Якщо ваші діти потрапляють в групу ризику щодо можливих порушень у формуванні зводу стопи, то майте на увазі, що легше проблему запобігти, ніж вилікувати.Придбати правильні ортопедичні устілки для ваших дітей не так легко, але впоратися з цим завданням можна.

Чим загрожує запущена деформація стопи?
Якщо вчасно придбати ортопедичні устілки, то за допомогою їх профілактичної дії можна уникнути таких ортопедичних захворювань, як:
– Поздовжнє плоскостопість різного ступеня;
– Поперечна плоскостопість різного ступеня;
– Артроз;
– Слабкі м’язи і зв’язки стопи;
– Високі навантаження на стопи і нижні кінцівки;
– Високі навантаження на хребет;
– При надмірній вазі дітей підвищені навантаження на всі суглоби, зв’язки і хребет.
Але якщо ви не встигли провести профілактику, і плоскостопість чи інша патологія торкнулася вашої дитини, все можливо виправити. Адже ортопедичні вироби мають і лікувальним, і коригувальну дію. Залишилося тільки після відвідин лікаря і отримання необхідних рекомендацій, купити їх і почати користуватися.

Боротьба за здорову ходу дитини
Кожен батько чудово розуміє, що діти дуже рухливі. Темп їх життя ще більш активний, ніж у дорослих людей. Граючи, вони виконують десятки тисяч рухів, навіть не помічаючи цього. Їх молодий організм легко, здавалося б, це переносить, але іноді потрібна допомога. Якщо у ваших хлопців після ігор болять ноги, то потрібні спеціальні устілки, які можуть знімати дискомфорт при русі і зменшити стомлюваність стопи.
Крім медичних показань слід врахувати і психологічні дитячі порушення, які також можуть з’явитися у них, а то й допомогти їх ногам. Такі дитячі психологічні порушення, як замкнутими, не, ізольованість, можуть виникнути, якщо дитина не братиме участі в спільних іграх з однолітками через проблеми зі стопами.
Підростаючі діти вже частина суспільства, а коли малюки бачать, що не здатні наздогнати іншими, то часто вішають на себе ярлики невдах. Батьки повинні бути дуже уважні до проблеми низької самооцінки дитини, можливо, проблема легко вирішується, і малюк не зажене себе в кут. Часто проблему плоскостопості, клишоногості, болів стоп у дітей можна просто вирішити за допомогою ортопедичних супінаторів.

Вибираємо устілки за рекомендаціями лікаря
Самостійно підібрати ортопедичні устілки, якщо у вас вже поблемние стопи, вам не вдасться. На сьогоднішній день вибір необхідного виду устілок виконується за допомогою комп’ютера. Ви приводите свого малюка до ортопеда, фахівець ставить дитини ногами на спеціально розроблену сенсорну платформу, де комп’ютер визначає зони найбільшого і найменшого тиску на стопу. Результат ви побачите відразу ж на комп’ютері у вигляді кольорових стоп вашого улюбленого чада. Залежно від різноманітності кольорової палітри, лікар скаже вам, якого плану порушення у малюка, і в яких областях необхідно підтримувати ніжки.
Виявивши, які порушення стопи є у вашого крихти, ви зможете придбати спеціальні дитячі ортопедичні стелечкі, але тепер необхідно зробити вибір між стандартними або індивідуальними устілками.
Стандартні дитячі устілки мають досить жорстку структуру, виготовлені з найрізноманітніших матеріалів.
Підтримку дитячим ніжкам вони надають неоригінальну, адже розроблені вони для середньостатистичного дитини з середньостатистичною патологією.
Зовсім інша справа – виготовлення індивідуальних ортопедичних устілок для дітей. Вони будуть зроблені спеціально під стопу вашого малюка, з огляду на все індивідуальні особливості і саме вашу ступінь патології зводу стопи! Однак є ще один нюанс, про який слід знати, вибираючи між індивідуальними і стандартними стелечкамі. Цей нюанс – це вартість устілок. Зрозуміло, виготовлення індивідуальних ортопедичних устілок збільшує ціну в рази, але лікувальний ефект коштує витрачених коштів. А стандартні дитячі ортопедичні устілки коштують не так дорого, і теж корисні дитячим стопах.
Купити ортопедичні устілки можете ви зможете в залежності від вашого бюджету, але пам’ятайте, що кожен рубль, вкладений в устілки для ваших дітей – це внесок в зміцнення і підтримання його здоров’я.

Тепер ви для себе вирішили, які купити стандартні або індивідуальні дитячі ортопедичні устілки. Але до покупки слід дізнатися ще кілька речей про ортопедичні устілки. Наприклад, як довго доведеться носити ортопедичні устілки?Тривалість використання таких виробів визначається ступенем захворювання вашої дитини. Точний час встановлюється тільки лікарем. Тільки він, оглянувши вашої дитини, і з огляду на всі індивідуальні особливості розвитку патології, зможе відповісти на дане питання.

Залишити Коментар